Hizmetlerimiz

Yağ Değişimi

Uzman teknisyenlerimiz aracınıza iyi bakar ve buna yağ değiştirme hizmetleri dahildir. Aracınızın en iyi durumda kalması için düzenli yağ değişimleri yapıyoruz. Garajınızın her yerinde lekeler bırakan bir yağ sızıntısıyla mı uğraşıyorsunuz? Endişelenmeyin, çünkü sorunu belirleyip hemen çözeceğiz. Yağ sızıntısının en yaygın nedenlerinden biri olan yağ karteri sızıntılarıyla başa çıkmak için iyi donanımlıyız. Ayrıca, yağın oldukça hızlı bir şekilde boşalmasına neden olabilecek arabanızın arka ana sızıntısını da giderebiliriz.

YAĞ DEĞİŞİMİ
Motor sizi hareket ettirirken çok fazla ısı ve sürtünme üretir ve düzgün yağlanmazsa, onu hasar ve motor arızası dahil bir sürü soruna maruz bırakabilirsiniz. Yağı sık sık değiştirerek, optimum performansta çalışacak kadar iyi yağlayabilirsiniz. Ayrıca, yağ değişimi motorunuzu yavaşlatan her türlü kir ve pisliğin giderilmesine yardımcı olur. Bizi her ziyaret ettiğinizde aracınızı iyi bir şekilde yağlayabiliriz.

YAĞ KAÇAKLARI
Şunu düşünün: işe gidiyorsunuz ve arabanızı garajdan çıkarıyorsunuz, sadece arabanızı park ettiğiniz yerde bir yağ birikintisi bulduğunuzda, fazla düşünmeyebilirsiniz, ancak bir yağ sızıntısı aracınız için zararlı olabilir. Yağ sızıntıları, karışıklığa neden olmasının yanı sıra, arabanızın yağ seviyelerini gerçekten tüketebilir ve yağ değişimi yapsanız bile sızıntı yapmaya devam eder. Ayrıca, sızıntı motora ve diğer bileşenlere zarar verebilir.

YAĞ KAZANI
Genellikle, aracınız park halindeyken yağ damlatıyorsa, olası bir sebep, motorda yetersiz yağlamaya neden olabilecek bir yağ karteri sızıntısıdır. Yağ karterinizde sızıntı olmasının birkaç nedeni olabilir. Örneğin, bir kaza geçirdiyseniz, arabanızı bir tümseğe sürdüyseniz veya yoldaki herhangi bir enkaz arabanızın alt kısmına çarptıysa, yağ karterine zarar verebilir. Aksi takdirde, düşük yağ seviyesine, yağ birikintilerine ve hatta dumana neden olabilecek aşınmış veya hasarlı bir yağ karteri contası olabilir. Herhangi bir aksama süresiyle karşılaşmamanız için sorunu hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olabiliriz.

ARKA ANA KAÇAK
Motorunuzun içindeki arka ana conta, şanzımandan ve motorun arkasından yağ sızıntısını önlemekten sorumludur. Düzgün çalışmıyorsa veya hasar görmüşse, motor yağı aracınızdan sızmaya devam edecek ve bir dizi soruna neden olacaktır. Arabanızdaki yağ ışığı yanıp sönüyorsa veya arabanın gövdesinin altında yağ biriktiğini fark ediyorsanız, büyük olasılıkla arka ana sızıntınız vardır. Neyse ki, sizin için mümkün olan en iyi zamanda ve fiyatta düzeltmek için yanınızdayız. 

Resim
X