Hakkımızda

Bugün web sitemizi ziyaret etmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Hangar Aydın Ford Özel Servisi olarak, elimizden geldiğince müşterilerimize yardım etmeye ve hizmet vermeye kendimizi adadık.

Birçok Ford sahibi, tüm araç onarım ihtiyaçları için Hangar Oto Servisi seçiyor. Oto servis merkezimiz Aydın merkez ve ilçelere sadece birkaç dakika uzaklıktayız. 22 yılı aşkın süredir Aydın Ford sahiplerinin tercih ettiği oto tamircisiyiz.

Dürüst, arkadaş canlısı ve profesyonel otomotiv bakımı.

Amacımız, müşterilerimizle ömür boyu sürecek ilişkiler kurmak ve onlara otomotiv endüstrisindeki en iyi ve en güvenilir araç onarım hizmetini sunmaktır. Bunu, son teknoloji ürünü ve güncel ekipmanları kullanarak sağlıyoruz. Binek araç ve hafif ticari araçlara hizmet verme deneyimine sahip, iyi eğitimli ve yüksek vasıflı teknisyenlerimiz sayesinde yapabiliyoruz.

Size ve aracınıza nezaketen her serviste aracınızı detaylı bir şekilde inceliyoruz. Bunu yaparak, aracınızın genel sağlığı hakkında size en kapsamlı ve kapsamlı geri bildirimi verebiliriz, böylece aracınızın bakımı ve bakımı hakkında en bilinçli kararları verebilirsiniz. Seçeneklerinizin neler olduğunu bilmeniz için fark ettiğimiz tüm sorunları ve bunların ne kadar acil olduğunu size anlatacağız. Büyük bir sorunu çözmek ve gelecekteki bir felaketten kaçınmak için paranızı şimdi harcamanız gerekiyorsa, size mutlaka haber vereceğiz.

Her hizmette garantilidir.
Lütfen sahip olabileceğiniz herhangi bir soru ile bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Personelimiz her türlü soruyu zamanında cevaplamaktan mutluluk duyar. Sizinle iş yapmak için sabırsızlanıyoruz!
 

X