Hizmetlerimiz

Binek ve Hafif Ticari Araç Bakımı

Resim

Hangar Oto Servis, Ford aracınızın tam güçte çalışmasını sağlamak için kapsamlı araç bakım hizmetleri sunan tam hizmetli bir önleyici bakım ve oto tamir merkezidir. 

Temel oto bakım hizmetlerimiz şunları içerir:

30/60/90K Km Bakım
Zaman geçtikçe farklı aralıklarla çeşitli oto tamir ve bakım ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. Çoğu üretici, 30.000 mil aralıklarla araç bakımını önerir. Programınıza uymanız ve aracın durumunu korumanıza, performansını optimize etmenize ve yeniden satış değerini artırmanıza yardımcı olması için Hangar Oto Servis uzmanlarına güvenin.

Hizmetlerimiz aşağıdakileri içerir:

Sıvı değişimleri
Yağ ve Filtre değişiklikleri
Lastik dönüşü, dönüş dengesi ve basınç ayarları
Parçaların ve sistemlerin muayenesi - dişliler, lastikler, fren balataları, kayışlar, hortumlar vb.
Daha yüksek kilometre ile bujiler, kayışlar, gerektiğinde triger kayışları
Kayışlar
Tahrik kayışı olarak da bilinen fan kayışı, arabanızın motorunu öne takılan aksesuarlara bağlayan bir kayıştır. Fan kayışı, motor ve bileşenleri için serin bir ortam sağlayan su pompasını ve motor fanını döndürür. Er ya da geç, aracınızın fan kayışları kurur ve çatlar. Değiştirmeye hazır olduğunuzda, aracınızın tüm onarım ihtiyaçları için Hangar Oto Tamir'e güvenebilirsiniz.

Kayışları sadece kaliteli olanlarla değiştirmekle kalmayıp, işi uzmanlara yaptırmalısınız. Kayışların otomatik soğutma ve ısıtma uzmanları tarafından değiştirilmesini ve aracınızın doğru şekilde sürmesini sağlamak için bugün Hangar Oto Servis'i ziyaret edin. Hangar Oto Servis'deki mekanikler, aracınızın kayışlarını baştan sona kontrol edecek; tüm aşınmış kayışları değiştirin ve takılı kayışları ayarlayın.

Motor Işığını Kontrol Edin
Hiç kimse arabasının "Motoru Kontrol Et" ışığının yandığını görmek istemez. Işık, kötü bir katalitik konvertör gibi maliyetli bir sorun anlamına gelebilir veya gevşek bir gaz kapağı gibi küçük bir şey olabilir. 

Fabrika Tarafından Önerilen Servis/Bakım
Otomotiv ve otomobil parçaları, fabrika tarafından önerilen bir servis ve bakım programıyla birlikte gelir. Üretici, bir otomobil parçasına ne sıklıkla bakım yapacağınızı veya değiştireceğinizi size söyleyecektir. Hangar Oto Servis'de fabrika tarafından önerilen servis/bakım sunuyoruz. Son derece yetenekli oto tamircilerimiz kapsamlı bilgi ve deneyim sunar. Hangar Oto Servis'de, fabrika tarafından önerilen tüm servis/bakım ihtiyaçlarınız en son teşhis ekipmanı ile gerçekleştirilir. Unutmayın, tüm ford araçlarla çalışıyoruz (dizel veya gazlı motorlar).

Hortumlar
Hortumlar, soğutma sıvısını ve antifrizi motorun soğutma sistemi (radyatör dahil) boyunca aktarır. Er ya da geç, aracınızın hortumları kurur ve çatlar. Değiştirmeye hazır olduğunuzda, aracınızın tüm onarım ihtiyaçları için Hangar Oto Tamir'e güvenebilirsiniz.

Sadece hortumları kaliteli olanlarla değiştirmekle kalmayıp, işi uzmanlara yaptırmalısınız. Hortumların otomatik soğutma ve ısıtma uzmanları tarafından değiştirilmesini ve aracınızın doğru şekilde sürmesini sağlamak için bugün Hangar Oto Servis'i ziyaret edin. Hangar Oto Servis'deki mekanikler, aracınızın hortumlarını baştan sona inceleyecek; tüm aşınmış hortumları değiştirin ve takılı hortumları ayarlayın.

Yağ, Yağlama ve Filtre
Aracınız sorunsuz çalışmaya devam etmek için yağ, yağ ve yağ filtrelerine çok ihtiyaç duyar. Yağ, dahili motor bileşenlerinin yağlanmasına, soğutulmasına ve temizlenmesine yardımcı olur. Zamanla motor yağı kirlenir. Arabanızın her üç ayda bir (veya 3.000 mil) yağ, yağ ve filtre değişimine ihtiyacı vardır. Yağ, yağ veya filtre değiştirme zamanı geldiğinde, ford aracınızı Hangar Oto Tamir'e götürün.X