Hizmetlerimiz

Oto Elektrik Tamir ve Bakım

Resim

Bitmiş bir pil var mı? Marş motoru veya alternatör arızası mı? Tüm oto elektrik onarım ve bakım ihtiyaçlarınız için Hangar Oto Tamir'e gelin. Aracınıza özenle ve güvenebileceğiniz yüksek bir işçilik seviyesi sağlayarak servis hizmeti veriyoruz.

Oto elektrik onarım ve bakım hizmetlerimiz şunları içerir:

Alternatörler 
Alternatör, mekanik enerjiyi elektrik enerjisine (ac) dönüştüren bir otomotiv cihazıdır. Alternatörler arabanızın motorunun önemli parçalarıdır ve arızalanmaları arabanızın arızalanmasına neden olur. Arabanızın alternatöründe sorun oluştuğunda uzman yardımı alın. Hangar Oto Servis'de, sizi hızla yola geri döndürmek için tüm alternatör ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek uzmanlarımız var. Bugün Hangar Oto Servis'i ziyaret edin.

Aküler

Akü, bir otomotivin ateşleme sistemine, marş motoruna ve ışıklarına güç sağlayan elektrik enerjisi sağlar. Sabah aracınızı takviyeyle çalıştırmanız gerekirse, akünüz arızalanıyor olabilir. Bir pil bozulmaya başladığında, değiştirilebilir veya onarılabilir. Bu, hasarın ciddiyetine bağlı olacaktır. Arabanızın aküsünde sorun yaşıyorsanız, Hangar Oto Servis ile iletişime geçin. Sizi tekrar yola çıkarmak için uygun bir pil testi ve değiştirme hizmeti sunuyoruz. Pil değiştirme, şarj etme, kurulum, test etme ve geri dönüşüm - hepsini biz hallederiz.

Marşlar
Marş motoru, motorun çalışmasını başlatmak için içten yanmalı motoru döndüren bir motordur (elektrikli, hidrolik veya pnömatik). Marş motorları arabanızın motorunun önemli parçalarıdır ve arızaları arabanızın arızalanmasına neden olur. Aracınızın marş motoru sorun çıkardığında uzman yardımı alın. Hangar Oto Servis'de, sizi hızla yola geri döndürmek için tüm marş motor ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek uzmanlarımız var. Bugün Hangar Oto Servis'i ziyaret edin.

X